Loading...

Konacık Mah. Atatürk Blv Pamir İş Mrk. Sit. B Blok No:114 B/3 Bodrum/Muğla

info@oncagmuhendislik.com

VRV SİSTEM ÇÖZÜMLERİ
ISI POMPASI SİSTEM ÇÖZÜMLERİ
BİREYSEL KLİMA ÇÖZÜMLERİ
HAKKIMIZDA

1997'den beri profesyonel çözümler sunuyoruz..

Şirketimiz 1997 yılında kurulmuş olup, faaliyetlerini; mühendislik, satış, proje, taahhüt ve servis konularında hizmet vermektedir. Firmamız Klima, Kalorifer, Havalandırma, Soğuk oda, Yüzme havuzu, Jakuzi, Buhar odası, Sauna ve Türk Hamamı, Hidrofor, Dalgıç pompa ve Sıhhi tesisat işleri yapmaktadır.Firmamız müşteri memnuniyetini ilke edinerek uzman kadrosu ve TSE'li teknik servis ekibiyle Bodrum yarımadasında ; ticari ve sosyal ilişkilerimizde karşılıklı güven üstün iş ahlakı ve kalite seviyemizin yükseltilmesi, verimliliğin artırılabilmesi için bilim ve teknolijideki gelişmeleri takip ederek ve uygulayarak bu düşünce ile hizmet verip , istikrarlı olarak büyümektir.

VRV SİSTEM ÇÖZÜMLERİ

ISI POMPASI SİSTEM ÇÖZÜMLERİ

KLİMA SİSTEM ÇÖZÜMLERİ

BİZE ULAŞIN

0252 363 92 25

26

YILLARIN TECRÜBESİ

15

UZMAN ÇALIŞAN

10000

MEMNUN MÜŞTERİLER

500

TAMAMLANAN PROJELER

HİZMET VERDİĞMİZ

Önçağ Mühendislik ile Profesyonel Çözümler...

ÜCRETSİZ KEŞİF
Tüm çalışmalarımızda doğru sistem çözümlerini sizlere sunabilmek için, yerinde ölçü almak, keşif yapmak veya proje üzerinden keşif listesi oluşturma çalışmalarımız ücretsizdir.
ÇÖZÜMLEME
Yapılan keşif sonrası, ihtiyaçlar doğrultusunda en uygun sistemi ve uygulama yöntemini belirlemek için analizler yapılarak en ideal sistem çözümü optimizasyonu sağlanır.
PROJELENDİRME
Sistem çözümlemesinden sonra, kapasitif değerler belirlenerek ürün gamı içinden uygun cihaz seçimleri yapılır. Tüm seçimler teknik ve ergonomik kriterlere göre gerçekleştirilerek projelendirilir.
TEKLİF VERME
Yapılan tüm çalışmalar kolay anlaşılabilir, teknik içerikli olarak tam bir sunum haline getirilir. Fiyatlandırma, uygulama, süre gibi konular detaylandırılarak tarafınıza teklif olarak sunulur.