Önçağ Mühendislik ile Profesyonel Çözümler...

Tüm Dünya üzerinde ısıtma- soğutma - iklimlendirme - klimalandırma gibi konuların, sınırlı enerji kaynakları açısından son derece önemli olduğu bu yüzyılda; Önçağ Mühendislik Ltd.Şti. olarak Bodrum ve bölgesinde; konfor iklimlendirmesi ve mekanik tesisat konularında, mühendisliğin ve teknolojinin optimal alanlarını kullanarak, minimum enerji , maksimum verim, optimal ekonomik çözümler üretmek için çalışmaktayız. Modern, çağdaş, ekonomik, ideal ve uzun ömürlü çözümler üretmek ve uygulamak genel misyonumuzdur. Tüm çalışma alanlarımızda ekip ruhu, eğitim ve yenilenme bilinci ile faaliyetlerimizi sürdürmekteyiz. Hedefimiz siz tüketicilerin ve profesyonel uygulamacı firmaların mutlak memnuniyetini sağlamaktır.

ÜCRETSİZ KEŞİF

Tüm çalışmalarımızda doğru sistem çözümlerini sizlere sunabilmek için, yerinde ölçü almak, keşif yapmak veya proje üzerinden keşif listesi oluşturma çalışmalarımız ücretsizdir.

ÇÖZÜMLEME

Yapılan keşif sonrası, ihtiyaçlar doğrultusunda en uygun sistemi ve uygulama yöntemini belirlemek için analizler yapılarak en ideal sistem çözümü optimizasyonu sağlanır.

PROJELENDİRME

Sistem çözümlemesinden sonra, kapasitif değerler belirlenerek ürün gamı içinden uygun cihaz seçimleri yapılır. Tüm seçimler teknik ve ergonomik kriterlere göre gerçekleştirilerek projelendirilir.

TEKLİF VERME

Yapılan tüm çalışmalar kolay anlaşılabilir, teknik içerikli olarak tam bir sunum haline getirilir. Fiyatlandırma, uygulama, süre gibi konular detaylandırılarak tarafınıza teklif olarak sunulur.

DEĞERLİ MÜŞTERİLERİMİZ;

Önçağ Mühendislik mutlak müşteri memnuniyetini hedefleyerek, uluslararası en kaliteli ve en ekonomik ürünleri sunmaktan ve uygulamaktan gurur duymaktadır.

 

Yüksel ÖN - Saygılarımla

HAKKIMIZDA

ÖNÇAĞ MÜHENDİSLİK LTD.ŞTİ.

Şirketimiz 1997 yılında kurulmuş olup, faaliyetlerini; mühendislik, satış, proje, taahhüt ve servis konularında hizmet vermektedir. Firmamız Klima, Kalorifer, Havalandırma, Soğuk oda, Yüzme havuzu, Jakuzi, Buhar odası, Sauna ve Türk Hamamı, Hidrofor, Dalgıç pompa ve Sıhhi tesisat işleri yapmaktadır.

Firmamız müşteri memnuniyetini ilke edinerek uzman kadrosu ve TSE'li teknik servis ekibiyle Bodrum yarımadasında ; ticari ve sosyal ilişkilerimizde karşılıklı güven üstün iş ahlakı ve kalite seviyemizin yükseltilmesi, verimliliğin artırılabilmesi için bilim ve teknolijideki gelişmeleri takip ederek ve uygulayarak bu düşünce ile hizmet verip , istikrarlı olarak büyümektir.

REFERANSLARIMIZDAN BAZILARI

 

 

 

 

 

 

 

 

 

BİRYAZ TURİZM - TURGUTREİS

YEN-KA İNŞAAT - HİLPORT - YALIKAVAK

PENAŞ YAPI A.Ş.

SARAYA OTEL - YALIKAVAK

ENA OTEL - BODRUM

OREGEON İNŞAAT

CAN HARFİYAT - ORTAKENT

CARESSE OTEL

POLİSAN HOLDİNG

ZAİ BODRUM SANAT GALERİSİHİZMET ALANLARIMIZDAN BAZILARI

Önçağ Mühendislik Bodrum ve bölgesinde; İklimlendirme kapsamında; klima, vrv sistemleri, ısı pompaları, kalorifer, havalandırma başta olmak üzere, soğuk oda, yüzme havuzu, jakuzi, buhar odası, sauna, Türk hamamı, hidrofor, dalgıç pompa ve sıhhi tesisat işlerinin projelendirme - uygulama ve taahhüt hizmetlerini ürünlerimiz ile birlikte yapmaktayız.

KLİMA

VRV SİSTEMLER

ISI POMPALARI

MEKANİK TESİSAT

 

Artık standart yaşamın vazgeçilmez bir ürünü olan mono (tekli) ve multi (çoklu) iç ünitelere sahip olan klima ihtiyaçlarınızda, firmamız ücretsiz keşif ile en uygun kapasite ve en doğru montaj koşullarını belirler. Önçağ Mühendislik; seçkin ürünlerimizden içinden tercih ettiğiniz ürünü, yerine, zamanında montajını sağlayarak çalışır halde teslim eder.

Mono ve multi split klimaların yetersiz kaldığı, çok daha fazla sayıda mekanın ısıtılması ve soğutulması hedeflendiğinde, firmamız uluslararası sertifikalara sahip VRV sistemlerini projelendirir ve uygular. Tam konfor şartlarında iklimlendirmenizi en ileri teknoloji ile gerçekleştirir. Önçağ Mühendislik bu yönde bir çok başarılı projeye imzasını atmıştır.

Özellikle ısıtma amaçlı sistemlerde maksimum performans, minimum enerji tüketiminin alternatif çözümlerinden birisi olan Isı Pompaları, firmamız tarafından en ideal çözümleri elde edecek şekilde hesaplanarak varsa, mevcut kalorifer sisteminize de entegre edilir. Hızlı, güvenilir, ekonomik ve yüksek verimli sistemler Önçağ Mühendislik tarafından size sunulur.

Evinizin, işyerinizin, fabrikanızın veya şantiye alanınızın her noktasında tüm akışkan sistemlerinin var olduğu her yerde, sıhhi tesisat, havuz, pompa istasyonları, su şartlandırma vs. sistemin komplike ve birbiri ile entegre çalışabilmesi hassas hesapları ve doğru uygulamaları gerektirir. Mekanik tesisatın tüm alanlarında Önçağ Mühendislik etkin çözümler ve uygulamalar yapar.

ÜRÜNLERİMİZDEN BAZILARI


 
 
 
 
 
 
 
 
   

İLETİŞİM BİLGİLERİ

ADRES TARİFİ : Bodrum istikametinden, Yalıkavak istikametine doğru giderken, Bitez sapağına gelmeden, 150 metre geride, Kırçiçeği restorandan sonra, Doğtaş Mobilyanın karşısında bulunan PAMİR İŞ MEKEZİNDE Önçağ Mühendislik Daikin Yetkili Bayisi olarak hizmet vermekteyiz.

 

 

 

ADRES

Pamir İş Merkezi. B/6 Blok No: 3 Konacık

Bodrum - MUĞLA

TELEFON

+90 252 363 92 25

+90 532 257 91 15

İNTERNET

 

www.oncagmuhendislik.com

i n f o @ o n c a g m u h e n d i s l i k . c o m

instagram: oncagmuhendislik

Construct © 2020 - By Oncagmuhendislik

Anahtar Bulutu : Önçağ, Önçağ Mühendislik, Bodrum, Muğla, klima, klima Muğla - Bodrum, ısı, ısı pompası, pompa, Muğla - Bodrum klima, daikin, klima, daikin klima, klima fiyatı, klima fiyatları, iyi klima, inverter klima, merkezi klima, Klima, Merkezi Sistemler, VRV4, VRVIV, VRV, VRF, Daikin Vrv, Daikın Klima, Daikin VRV IV, Daikin VRV4,Endüstriyel Uygulamalar , DAIKIN , AIRFEL , HOVAL , EWK , NORDMANN , TETİSAN , LINDAB , FRICO , Klima, Klima Fiyatları, Klima Fiyatı, Daikin Klima, Hava Temizleme Cihazı,Size En Uygun Klima,En İyi Klima,A Sınıfı Klima, İnverter, Ururu Sarara, Emura, Mira, Zhara, Shira, Enjoy Klima, VRV IV, VRV4, Merkezi Sistemler, McQuay, Hoval, Airfel, Muğla, Bodrum, Bitez, Göltürkbükü, Gümüşlük, Gündoğan, Güvercinlik, Konacık, Mumcular, Ortakent, Turgutreis, Yalı, Yalıkavak, Kızılağaç, Tuzla, Türkbükü, Ören, Mazı, Yüksel Ön, Mekanik Tesisat, ısı pompası, mühendislik, taahhüt, ücretsiz, bedava, keşif, projelendirme, yetkili, bayii, servis, merkez